Movies
Ratings
489
DivergentRated ★ 5.0
The SignalRated ★ 4.0
The Fourth KindRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
AnotherRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 5.0- The Chronicles Of Narnia: The Magician's NephewRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0