Titles you rated
- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.5
- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
Their MarriageRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 3.5
NANA bnb with SEVENTEENRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Offline LoveRated ★ 4.5
Slow TrainRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 3.0
QuartetRated ★ 4.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5