Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0