Series
Ratings
353- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
I am Solo, Love ForeverRated ★ 2.0
I Am SoloRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
As You Stood ByRated ★ 2.5
Dear XRated ★ 3.5- 태풍상사Rated ★ 2.5
Iron Chef: Quest for an Iron LegendRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 3.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0- Steel Troops Season 3Rated ★ 2.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.5
The Great Escape 4Rated ★ 3.5