Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.0