Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0