Titles you rated
HanbandoRated ★ 3.0
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 2.0