Titles you rated
Easy ARated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5