Movies
Ratings
143
1917Rated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Royal TailorRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5