Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.5
KnowingRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
SunshineRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
DreddRated ★ 3.5
Dante's PeakRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.5
BeanRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
21Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0