Movies
Ratings
499
FearlessRated ★ 2.5
PushRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
First BloodRated ★ 2.5
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 2.0
PsychoRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
HancockRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0