Movies
Ratings
185 Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.5 Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.5
 Doctor StrangeRated ★ 3.5 Doctor StrangeRated ★ 3.5
 Northern Limit LineRated ★ 4.5 Northern Limit LineRated ★ 4.5
 AssassinationRated ★ 4.5 AssassinationRated ★ 4.5
 Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0 Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
 Sherlock HolmesRated ★ 5.0 Sherlock HolmesRated ★ 5.0
 The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0 The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
 The Way HomeRated ★ 4.5 The Way HomeRated ★ 4.5
 Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5 Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
 Real SteelRated ★ 4.5 Real SteelRated ★ 4.5
 FrozenRated ★ 4.0 FrozenRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0 Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
 Castaway on the MoonRated ★ 4.0 Castaway on the MoonRated ★ 4.0
 Taken 2Rated ★ 4.5 Taken 2Rated ★ 4.5
 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
 ClickRated ★ 4.0 ClickRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
 Barefoot GibongRated ★ 5.0 Barefoot GibongRated ★ 5.0