Titles you rated
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 2.0
Sad MovieRated ★ 2.0
Wishing StairsRated ★ 1.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.5
The ProtectorRated ★ 2.0
Whispering CorridorsRated ★ 1.0
BoltRated ★ 2.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.5
BeetlejuiceRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.0
Wet DreamsRated ★ 1.0
CarsRated ★ 1.0
MontageRated ★ 2.0
Bee MovieRated ★ 2.0
BuriedRated ★ 2.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 2.5