Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 0.5