Titles you rated
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0