Series
Ratings
15
True DetectiveRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0- The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.0
Community Season 2Rated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Nirvana in FireRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0