Series
Ratings
31
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
HyenaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
EntourageRated ★ 3.0
Beautiful MindRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5