Titles you rated
Life of PiRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 2.0
CommitmentRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0