Titles you rated
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
SingRated ★ 4.0
CanolaRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 1.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0