Titles you rated
My Love, My BrideRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5