Movies
Ratings
427
Intimate StrangersRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 3.0
LavaRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 2.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 2.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.0