Titles you rated
1917Rated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0