Movies
Ratings
239
Forbidden QuestRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 2.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 2.5
Corpse BrideRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5