Titles you rated
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Godzilla VS. KongRated ★ 3.0
Honey BoyRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 2.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
MommyRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
My Own Private IdahoRated ★ 4.0