Movies
Ratings
90
The ThroneRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
FailanRated ★ 3.0
Waikiki BrothersRated ★ 3.0
The BeachRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 2.0
Ben-HurRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
I Wish I Had a WifeRated ★ 2.0
Family TiesRated ★ 1.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0