Movies
Ratings
60
The HostRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0