Movies
Ratings
246
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
LoveRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 1.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Honey and CloverRated ★ 3.0- In the PoolRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 2.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0