Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
ChloeRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.5
TroubleshooterRated ★ 3.0
JobsRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
PushRated ★ 0.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 1.5