Movies
Ratings
106
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5