Movies
Ratings
202
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 2.5
Rush HourRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.5