Series
Ratings
184
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5- Being HumanRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0