Series
Ratings
107
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 1.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
- Kodokunogurume ōmisoka supesharu ~ tabe-osame! Setouchi shutchō-hen ~Rated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 9Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 3.5