Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 2.5
HarbinRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0