Movies
Ratings
38
The PiratesRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Hangover Part IIIRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 1.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 0.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 1.0
The OthersRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0