Titles you rated
LegendRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0