Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.5
PawnRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Postman to HeavenRated ★ 0.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5- Little Big SoldierRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
GamerRated ★ 3.0
From Beijing with LoveRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
ConfuciusRated ★ 4.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.0