Movies
Ratings
23
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0