Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.0
JumperRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
Battle RoyaleRated ★ 1.0
In TimeRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 1.0
Alien³Rated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
InkheartRated ★ 1.0