Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.5
Very Good GirlsRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Like CrazyRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
School of RockRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.5