Movies
Ratings
61
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5