Titles you rated
New HeartRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5