Titles you rated
1917Rated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Doctor SleepRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Mad DetectiveRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
CreepyRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
The Lego Batman MovieRated ★ 4.0