Titles you rated
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.5
AnotherRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- 인생이 빛나는 정리의 마법Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5- わたしのウチには、なんにもない。Rated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0