Titles you rated
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
Empire of LustRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
ConfessionRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0