Movies
Ratings
128
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
Escape from PretoriaRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Remi: Nobody’s BoyRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0