Movies
Ratings
80
The Blue LagoonRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.5
2012Rated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0