Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Dasepo Naughty GirlsRated ★ 0.5
The Legend of HerculesRated ★ 0.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Man on High HeelsRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 4.5
Voices of a Distant StarRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0