Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Menendez BrothersRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Darkest MindsRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 2.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.0
One ChanceRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
AdriftRated ★ 3.5
The BearRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Hatchet Wielding HitchhikerRated ★ 2.5
Quiz LadyRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5