Movies
Ratings
1096
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
Seoul StationRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The BodyRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
I'm Not There.Rated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.5
A History of ViolenceRated ★ 2.5
The ClientRated ★ 2.5
Tokyo!Rated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 3.5