Movies
Ratings
533
ParasiteRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 0.5
8MMRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 1.0
The Big ShortRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 1.0
The RevenantRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5